Competitie indeling: check ‘m hier!

De KNLTB heeft de voorjaarscompetitie indeling bekend gemaakt. Je vindt m hier, aan de hand van de captains:

Dinsdag dames 35+

Team 1 (1e klasse): T. Panis
Team 2 (4e klasse): J. van Oers
Team 3 (4e klasse): A. Lauwen
Team 4 (5e klasse):  A. Vergouwen

Dinsdag dames 17+

Team 1 (1e klasse): N. Krijnen

Donderdag dames 35+

Team 1 (2e klasse): M. Noij
Team 2 (2e klasse): D. Slegt

Donderdagavond dames 17+

Team 1: N. Krijnen
Team 2: A. Vergouwen

8 & 9 competitie

Team 1: J. de Bruijn
Team 2: S. Jaspers
Team 3: M. Timmers

Heren vrijdag 35+

Team 1 (1e klasse): C. Jochems
Team 2 (2e klasse): N. van Kampen
Team 3 (2e klasse): M. Meesters
Team 4 (2e klasse): R. Knaapen
Team 5 (3e klasse): T. Dijkers
Team 6 (3e klasse): K. Konings
Team 7 (3e klasse): J.W. Spierings
Team 8 (4e klasse): B. Stadhouders
Team 9 (4e klasse): M. vd Smissen
Team 10 (4e klasse): I. Heeffer
Team 11 (4e klasse): J. Klep

Dames vrijdag 35+

Team 1 (3e klasse): D. Coremans
Team 2 (3e klasse): T. van Krimpen

Vrijdag gemengd 35+

Team 1 (2e klasse): J. Aerts
Team 2 (2e klasse): E. van Ierssel
Team 3 (2e klasse): Th. vd Zalm
Team 4 (4e klasse): M. Fouad
Team 5 (4e klasse): E. van Gool

Vrijdagmiddag heren 55+

Team 1 (1e klasse): J. Panis
Team 2 (2e klasse): J. van Bergen
Team 3 (3e klasse): W. Bekkers

Vrijdagmiddag Gemengd 55+

Team 1 (2e klasse): M. Schreurs

Zaterdag gemengd 17+

Team 1 (2e klasse): M. de Held
Team 2 (4e klasse): K. van de Velde

Zaterdag Gemengd Dubbel 35+

Team 1: C. van de Nagel

Zaterdag gemengd 35+

Team 1 (1e klasse): K. Hommes
Team 2 (2e klasse): C. van Delzen

Zaterdag Heren

Team 1 (overgangsklasse): Y. Schuller
Team 2 (overgangsklasse): M. van Dijk
Team 3 (1e klasse): E. Derksen
Team 4 (2e klasse): S. Ideler
Team 5: J. van Duuren
Team 6: P. Dickens
Team 7: B. Bosmans
Team 8: B. Quaijtaal

Zaterdag dames 35+

Team 1: P. van Aert

Zaterdag dames 17+

Team 1: L. den Haan
Team 2: M. Broeders

Zaterdag heren 35+

Team 1: B. van Genuchten
Team 2: R. van Beers

Zondag dames landelijk 17+

Team 1 (2e klasse): N. van Oorschot
Team 2 (3e klasse): J. Groeneweg
Team 3 (3e klasse): I. Bosmans
Team 4 (4e klasse): I. de Groot
Team 5 (4e klasse): M. Weijers
Team 6 (4e klasse): S. Pilon

Zondag gemengd Landelijk
Team 1 (4e klasse): L. Oostvogels
Team 2 (6e klasse): N. Vanaert

Zondag gemengd t/m 14
Team 1: J. vd Broek
Team 2: D. Coremans

Zondag jongens t/m 14
Team 1: Th. van Oosterhout