Tennisclub Etten in het nieuws!

Afgelopen tijd is onze club in het nieuws geweest!

Klik hier voor het filmpje van RLT nieuws!

Tennis als sport in het algemeen is aan het groeien, mede door Corona. Zo ook bij ons. Tijdens de clubkampioenschappen hadden we al onze 700e en 750e lid mogen verwelkomen en we gaan nu richting de 800!

Natuurlijk mede door onze zomerleden. Die brengen naast fanatiek tennis ook een hoop gezelligheid. Wij zijn blij dat de zomerchallenge zo is aangeslagen en hopen dat we veel zomerleden volgend jaar weer terug gaan zien (natuurlijk hopen we ook dat er veel lid worden)! Ook interesse in een zomerlidmaatschap? Klik hier .

Op 5 september is het vriendentoernooi. Dit is ook het toernooi waar al onze zomerleden aan mee kunnen doen om te laten zien wat ze hebben geleerd de afgelopen maanden.