Tennisteams op een rijtje

Alle tennisteams zijn geformeerd. Dankjewel Jo Klijs! Hieronder alle namen en rugnummers.

Dames dinsdag      
T.Panis Hoofdklasse Team 1  
N.Krijnen 1e klasse Team 2  
R.de Vries 2e klasse Team 3  
A.Lauwen© 3e klasse Team 4  
A.Vergouwen 3e klasse Team 5  
       
Dames donderdag      
M.de Noij © 1e klasse Team 1  
D. Slegt 1e klasse Team 2  
       
Dames donderdagavond      
J.Groeneweg© 1e klasse Team 1  
M. Fouad 3e klasse Team 2  
M de Bruijn 5e klasse Team 3  
Donderdagavond 8&9 Competitie      
Jeroen de Bruijn      
Noortje van Hees      
       
Vrijdag heren      
C.Jochems© 1e klasse Team 1  
R. Knaapen © 1e klasse Team 2  
N. van Kampen 1e klasse Team 3  
J.W.Spierings © 1e klasse Team 4  
M. Meesters© 2e klasse Team 5  
K. Konings© 2e klasse Team 6  
R.van Beers 3e klasse Team 7  
B.Stadhouders © 3e klasse Team 8  
J.Klep 3e klasse Team 9  
W. Klijs 3e klasse Team 10  
I. Heefer 4e klasse Team 11  
       
vrijdag dames      
D.Coremans© 3e klasse Team 1  
T.van Krimpen 3e klasse Team 2  
       
Vrijdag gem.      
J.Aerts © 2e klasse Team 1  
E.v.Ierssel © 3e klasse Team 2  
Th.v.d. Zalm 3e klasse Team 3  
E. van Gool 4e klasse Team 4  
M. Fouad 4e klasse Team 5  
       
Vrijdagmiddag      
J.Panis hoofdklasse Team 1  
T. Dijkers © 2e klasse Team 2  
J.van Bergen © 2e klasse Team 3  
W.Bekkers© 2e klasse Team 4  
       
       
Vrijdagmiddag gemengd      
J. Oomen 1e klasse Team 1  
m.Schreurs © 3e klasse Team 2  
       
Zaterdag gem.      
M de Held © 1e klasse Team 1 (gemengd dubbel)
       
C. vanDelzen © 3e klasse Team 1 (gemengd 17+)
K van de Velde © 3e klasse Team 2 (gemengd 17+)
       
Zaterdag heren      
Y. Schuller topklasse Team 1  
M. van Dijk hoofdklasse Team 2  
J. Hoofdstadt hoofdklasse Team 3  
J. Baldew 1e klasse Team 4  
S. Ideler © 2e klasse Team 5  
J.van Duuren 3e klasse Team 6  
B. Baeten 5e klasse Team 7  
B. Quaijtaal © 5e klasse Team 8  
       
B van Genuchten © hoofdklasse Team 1 35+
       
Zaterdag dames      
P.Vanaert 4e klasse Team 1 (dubbel)
M.Broeders 4e klasse Team 1  
L.den Haan© 4e klasse Team 2  
K. Spelbos 4e klasse Team 3  
Zondag dames      
K. van Benthem 3e klasse Team 1  
A.van Beers 5e klasse Team 2  
       
Zondag gem.17      
N. van Oorschot© 1e klasse Team 1  
N. Vanaert 2e klasse Team 2  
K. van Twaalfhoven 3e klasse Team 3  
       
zondag gem. 8 part.      
A.v.d.Bijl hoofdklasse Team 1  
C, Sayers 3e klasse Team 2  
L. Oostvogels 3e klasse Team 3  
       
Jeugd      
J.v.d.Broek 2e klasse Team 1 17+
Th.van Oosterhout 2e klasse Team 2 17+
       
D.Coremans 2e klasse Team 1 14+
S. Wolff 2e klasse Team 2 14+
R. Graveland 2e klasse Team 3 14+