Let op!

Laatste mededelingen en highlights… *update*

🤩 Activiteiten en evenementen
Vanwege de competitie en het bedrijventoernooi zijn er de volgende donderdagavonden geen/weinig banen beschikbaar om recreatief te tennissen: 20 september, 27 september, 4 oktober, 11 oktober. Padellen kan gewoon!

Klik hier voor een uitgebreid overzicht van al onze activiteiten en evenementen. Ook hangt er een grote activiteitenkalender in ons clubhuis. Voor vragen over de betreffende activiteiten kun je terecht bij de betreffende commissie of mail naar info@tennisclubetten.nl

❤️ Padel? Proberen kan gewoon!
Het nieuwe tennis heet Padel. Kom het gerust eens proberen, je kunt afhangen via het bord. Rackets en ballen zijn achter de bar verkrijgbaar. Just try it!

Lid worden? Welkom!
Aanmelden kan eenvoudig in twee stappen.